Jdi na obsah Jdi na menu
 


OBLOHA

OBLOHA

 

1.1.2020

 

Chtěla bych poukázat na určité jevy na obloze, které nejsou způsobené přírodou a jsou vidět téměř denně. Jsou těžko přehlédnutelné.

Na světě je několik soustav antén, které vysílají vysokofrekvenční vlny, nazývají se HAARP. Lidem říkají, že slouží k výzkumu ionosféry. Ve skutečnosti je to mocná zbraň proti lidstvu, mocnáři světa tím ovládají počasí podle toho, jak potřebují, dokáží vytvořit bouře, hurikány, tornáda, povodně, sucha, požáry, zemětřesení, tsunami. Slouží i k ovládání lidí, k programování lidí, ovlivňuje nálady, chování lidí, člověk je nesoustředěný, nervózní. Změny počasí, které můžeme vidět, prudké výkyvy počasí, jaro téměř chybí, roční období jakoby splývaly do jednoho stejného počasí, nic z toho není náhoda. Když je haarp v provozu, na obloze se to projevuje tím, že mraky jsou seřazeny ve vlnách. 

 

 

haarp.jpg

 

 

 

dsc01722a.jpg

 

 

 

 

 

dsc01736a.jpg

 

 

dsc01725a.jpg

 

 

 

Další věc, kterou můžeme na obloze pozorovat, je chemtrails. Na obloze to můžeme vidět v podobě sítě čar, které zůstávají po letadlech, tyto čáry se však nerozptylují, ale zůstávají tam i celé hodiny. Letadla vypouští směs těžkých kovů, různých nanovlákem, nanočipů. Oficiálně je nám předkládáno, že je to ochrana před globálním oteplováním, pravda je taková, že je to další zbraň proti lidem, těmito kovy otravují lidské tělo, lidé ztrácejí imunitu, jsou nemocní, oslabení. Vypouštějí na nás různé nemoci, například chřipku. Tyto těžké kovy také otupují naši mysl, jsme malátní, ztrácíme bystrost a úsudek. Chemtrailsem dostáváme do těla i nanočipy, skrz které ovládají naše myšlení a chování, programují naši mysl. Chemtrails se používá i k vojenským účelům, obsahuje hliník, který dokáže vytvořit clonu, díky které jsou bojovná letadla neviditelná. Chemtrails způsobuje nepřirozené oranžové nebo červené zbarvení mraků. Tato clona vytvořená chemtrails zastiňuje slunce, sluníčko dnes už nesvítí zlatě žlutou barvou, jak to bývalo dřív, ale je spíš bílé, neonové. 

 

 

dsc01593a.jpg

 

 

chemtrails1.png

 

 

dsc01598a.jpg

 

 

dsc01710a.jpg

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář